Järelmaks

Modena

Modena on sinu igapäevasteks ostudeks loodud kaasaegne makseviis, mis võimaldab ostude eest tasuda kuni 3 osas ning annab lubaduse, et teenus on Sinu jaoks tasuta – 0% intress, 0€ lisatasu.

KUIDAS MODENAT KASUTADA?
1. Lisa ostukorvi meelepärased tooted
2. Vali makseviisiks Modena
3. Tuvasta ennast Smart-ID või Mobiil-ID-ga
4. Vali mitme osamaksega soovid tasuda (võimalik kuni 3 osamakset 3 kuu jooksul)
5. Kinnita ja Sinu ost on sooritatud vähem kui minutiga

Ostudokumendid ja muu vajalik info saadetakse sulle e-mailile ja SMS-iga mobiilile ning on ka kättesaadavad Modena iseteeninduses https://portal.modena.ee

KUI KAUA VÕTAB AEGA MODENAGA MAKSMINE?
Tuvastamisest kuni ostu sooritamiseni võtab keskmiselt 50 sekundit aega.

MILLISEID ANDMEID ON VAJA MODENA MAKSELAHENDUSES SISESTADA?
Tuleb sisestada isikukood ja telefoninumber, tuvastada end Mobiil ID või Smart-ID PIN1 abil ning lõpetuseks kinnitada ost PIN2 parooliga.

KAS VÕIN MAKSTA KA KOHE SUMMA ÄRA? KUIDAS JAOTADA SUMMAT MITMEKS OSAKS?
Selle saad ise ostu sooritades määrata, mitmes osas ja kui pika aja peale soovid enda makset ajatada. Maksimum arv osamakseid on 3 ning kuni maksimum aeg 90 päeva.

KAS ON VÕIMALIK KA VAREM ETTE ÄRA MAKSTA, KUI TEKIB SELLEKS SOOV?
Jah, maksed saad teha vastavalt enda soovile.

KUST MA TEAN MILLAL JA KUHU MAKSTA?
Maksed tuleb teha Modena Estonia OÜ pangakontole. Kõik dokumendid ostu ning maksmise kohta saadetakse sulle emailile ning SMS-iga mobiilile. Lisaks on võimalus näha enda arvete ning ostude detailset ülevaadet Modena iseteeninduses https://portal.modena.ee

MIS VAHE ON JÄRELMAKSUL JA MODENA “MAKSA KUNI 3 OSAS”?
Modena võimaldab maksta kuni kolmes osas toodete eest ilma järelmaksulepingut tegemata ning seda kõike intressi ja teenustasudeta. Samuti ei pea klient täitma pikki andmevälju ning avaldama oma isiklikke finantsandmeid. Järelmaksu puhul on vaja üldiselt täita üle kümne rea andmevälju (sissetulekud, olemasolevad laenukohustused, elukohad jne) ning loomulikult lisandub ka intress ning muud teenustasu

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

ESTO eesmärk on pakkuda lõpptarbijale lihtsaid, mugavaid ning tarku makselahendusi, aidates neil vastutustundlikult ostelda. Meie erinevad finantslahendused võimaldavad inimestel osta suurelt aga maksta väikselt, jaotades oma kulusid.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

esto1

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksu link. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tingimused on järgnevad:

  • Intress 11.9%
  • Lepingutasu 0€
  • Periood kuni 5 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 11.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 23.65%, kuumakse suurus 41.22 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 989.28 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

ESTO 3-osaline makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!

esto2

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID lahendusega või ID-kaardiga.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

esto3

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.

ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.ESTO 3-osalise makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52