Eritellimusel garderoob

Eritellimusel garderoob

Eritellimusel garderoob – parim võimalus isiklike asjade organiseerimiseks ja hoiustamiseks.

Garderoobi vajalikkus on igas majapidamises aina olulisem, ühtlasi on tegu tähtsa osaga kodu või kontori sisekujundusest. Selleks, et Sinu isiklikud esemed ning külaliste ülerõivad oleksid organiseeritud ja silma eest ära, on Sul võimalik tellida meilt sobiv lahendus, alustades riidekapist ning lõpetades walk-in garderoobiga.

Eritellimusel garderoob aitab hoida Sinu riided, jalanõud ja kõik muud isiklikud esemed organiseeritult ja korras. Neid on võimalik tellida erineva suuruse ja stiiliga, lähtuvalt ruumi eripäradest kasutaja vajadustest. Lisaks praktilisusele on eritellimusel garderoob ka stiilne ja oluline osa interjöörist.

Garderoobi või kapi kuju ja suurus sõltuvad olemasoleva ruumi suurusest ja võimalusest ning Sinu isiklikest eelistustest. Avatud garderoobi puhul on lihtsam juurdepääs riietele, teisalt ustega kappide puhul on võimalik hoida rohkem privaatsust ja esemeid silma alt ära panna.

Aitame Sind idee loomisel ja planeerimisel ning leiame sobivad lahendused lisatarvikute näol.

Nii garderoobid kui ka kapid peaksid sisaldama erinevaid hoiustamismeetodeid, et organiseerida riided, kingad, kotid ja aksessuaarid mugavalt ning tõhusalt. Eritellimusel garderoob tuleks planeerida nii, et see sisaldaks riputusosa riidepuudele riputamise jaoks, riiuleid volditud riietele ja sahtleid sokkide ning aluspesu hoidmiseks. Samuti oleks hea mõte lisada ka mõned korvid, kas siis sallide ja mütside või näiteks voodipesu ja rätikute hoiustamiseks.

Lisaks hoiustamisvõimalustele on garderoobides oluline osa ka hea valgustus, mis on nii praktiline kui ka stiilne. Samuti ei tohiks ühest korralikust garderoobist või riidekapist puududa ka peegel. Walk-in garderoobidesse on võimalik sisse ehitada ka mugavaid istumisnurki või make-up laudu ning eriti populaarne on hetkel lisada sinna ka mõned VAGA paneelid.

Eritellimusel köögimööbel valmistatakse kasutades kõrgkvaliteetseid materjale, mis tulevad maailma suurimatelt laminaaditootjatelt nagu Egger, Formica, Pfleiderer, Arpa Industriale, Homapal.

Kui Sinu kodust või kontorist on puudu eritellimusel garderoob või mahukas riidekapp, siis oled just õiges kohas! Võta meiega ühendust, et saaksime kokku leppida aja mõõtude võtmiseks, materjalide tutvustamiseks ning hinnapakkumise tegemiseks!

Ardraist saad tellida garderoobi ka mugavalt osamaksetega, tutvu tingimustega SIIN

Eritellimusmööbel - ardrai.ee
Eritellimusel garderoob - ardrai.ee

Saada meile päring

Esmastele küsimustele saate vastused kui täidate alloleva kontaktivormi. Vastame Teile ühe tööpäeva jooksul.

    Kontaktid

    HELISTA MEILE

    SAADA MEILE E-POST