Eritellimusel vannitoamööbel

Vannitoamööbel

Eritellimusel vannitoamööbel – aitame Sind idee loomisel ja planeerimisel ning leiame sobivad lahendused lisatarvikute näol.

Peamiselt hoiustatakse vannitoas kosmeetikat ja hügieenitarbeid, mis võiksid olla külaliste saabumisel silma alt peidetud. Nutika kapilahenduega on võimalik ühendada igapäeva tarbeesemed kui ka vannituppa kuuluv tehnika ühtseks tervikuks, mida on ilus vaadata.

Kui oled mõelnud uue vannitoamööbli tellimisele, siis oled just õiges kohas!

Kui teed tellimuse meie juurest, siis lubame Sulle kiiret ja kvaliteetset teenindust ning kliendisuhtlust. Leiame just Sinu soovidele sobivad lahendused ja peame kinni tähtaegadest. Võid kindel olla, et mööblil on pikk eluiga, sest kasutame enda töös vaid kvaliteetseid ning vastupidavaid materjale.

Mööbli valmistamisel kasutame kõrgkvaliteetseid materjale, mis tulevad maailma suurimatelt laminaaditootjatelt nagu Egger, Formica, Pfleiderer, Arpa Industriale, Homapal. Lisaks laminaatidele on meie valikus ka vastupidav, erilise disaini ja värvivalikuga keskkonnasõbralik kunstkivi Corian Solid Surface.

Võta meiega ühendust, et saaksime kokku leppida aja mõõtude võtmiseks, materjalide tutvustamiseks ning hinnapakkumise tegemiseks.

Saada meile päring

Esmastele küsimustele saate vastused kui täidate alloleva kontaktivormi. Vastame Teile ühe tööpäeva jooksul.

    Kontaktid

    HELISTA MEILE

    SAADA MEILE E-POST