Eritellimusel vannitoamööbel

Eritellimusel vannitoamööbel

Eritellimusel vannitoamööbel – aitame luua Sinu vannitoast ühtse terviku, mis on samaaegselt nii praktiline kui ka kaunis.

Vannitoamööbel on oluline osa igast vannitoast, selle abil saad mugavalt ja kaunilt peita oma isiklikud hügieenitarbed ning jätta ruumist puhta ja korrektse mulje. Eritellimusel vannitoamööbel koosneb enamasti mitmetest osadest, sealhulgas valamukapist, riiulitest ja sahtlitest ning ka erinevatest kapilahendustest mis on mõeldud tehnika jaoks. Eritellimusel mööbli eeliseks on see, et saad kõik täpselt ise vastavalt oma soovidele valida.

Eritellimusel valmistatava vannitoamööbli abil on suurepärane võimalus luua vannituppa praktiline ja stiilne hoiustamislahendus, mis vastab täpselt Sinu vajadustele ja ruumi omadustele. Kvaliteetne mööbel on valmistatud vastavalt Sinu soovidele ja eelistustele, võimaldades Sul valida sobivate materjalide ja funktsioonide vahel.

Kui oled mõelnud uue vannitoamööbli tellimisele, siis oled just õiges kohas!

Lisaks praktilistele omadustele on vannitoamööbel ka disainielement, mis annab ruumile isikupära ja stiili.

Kõige silmatorkavam osa vannitoast on pea alati valamukapp. Valamukapi puhul on oluline, et see oleks piisaval ruumikas hoiustamaks erinevaid kosmeetikatooteid. Kindlasti ei tohi väiksema kodu vannitoast puududa ka kapp või riiul, kus saab hoida erinevat kodukeemiat, puhastustarvikuid ja ka pesukapsleid. Ühtse terviku kogu vannitoast loob tehnikat siduv mööbel.

Vannitoamööbli valimisel on oluline arvestada vannitoa suurust ja mööbli stiili ning funktsionaalsust. Enne tellimist tuleb kindlasti läbi mõelda ka olemasolevad kanalisatsiooni ning elektrilahendused.

Kvaliteetne vannitoamööbel peab olema vastupidav, niiskuskindel ja funktsionaalne. Eritellimusel vannitoamööbel annab võimaluse saada just täpselt enda vajadustele ja soovidele mööbel. Oluline osa vannitoamööblist on ka peegel! Peegli valimisel tuleb arvestada kogu ülejäänud mööbliga kokku sobivust, sest see seob kogu vannitoa ühtseks ja annab sellele stiilse ilme.

Eritellimusel vannitoamööbel valmistatakse kasutades kõrgkvaliteetseid materjale, mis tulevad maailma suurimatelt laminaaditootjatelt. Ideaalne on kasutada vannitoamööbli tasapinna valmistamisel vastupidavat ja erilise disaini ning värvivalikuga keskkonnasõbralikku kunstkivi Corian Solid Surface.

Võta meiega ühendust, et saaksime kokku leppida aja mõõtude võtmiseks, materjalide tutvustamiseks ning hinnapakkumise tegemiseks!

Ardraist saad vannitoamööbli tellida ka mugavalt osamaksetega, tutvu tingimustega SIIN

Eritellimusmööbel - ardrai.ee
Eritellimusel vannitoamöbel - ardrai.ee

Saada meile päring

Esmastele küsimustele saate vastused kui täidate alloleva kontaktivormi. Vastame Teile ühe tööpäeva jooksul.

    Kontaktid

    HELISTA MEILE

    SAADA MEILE E-POST