Eritellimusmööbel

Eritellimusmööbel

Eritellimusmööbel on parim võimalus enda unistuste kodus sisustamiseks!

Eritellimusel valmistatav mööbel on suurepärane viis luua unikaalne ja personaalne sisustus, mis sobib kõigi Sinu vajaduste ja soovidega.

Sõltumata sellest, kas soovid enda koju või kontorisse uut lauda, riiulit või kappi, saad valida disaini, materjali ja mõõdud, mis vastavad täpselt Sinu maitsele ja ruumi omadustele.

Selleks, et luua ruumidest ühtne tervik, saad meie juurest tellida kogu kodu või kontori sisustuse koos köögimööbli, vannitoamööbli, garderoobide ja kappidega ning lisaks eritellimusmööblina veel lauad, riiulid, kummutid või kogu kodukontori sisustus.

Eritellimusmööbel võib olla nii ümmargune kui kandiline, sahtlitega või riiulitega, puidust või vineerist.. kõik ideed saavad teoks!

Leiame lahenduse Sulle sobiva plaani elluviimiseks!

Eritellimusmööbel pakub sulle võimalust omada unikaalset ja isikupärast sisustust, mis vastab täpselt Sinu maitsele. Saad ise otsustada, mis materjalist, kujuga, värviga, funktsiooniga ja hoiustamislahendustega mööbliga enda kodu või kontorit sisustad.

Eritellimusmööbel valmistatakse kasutades kõrgkvaliteetseid materjale, mis tulevad maailma suurimatelt laminaaditootjatelt nagu Egger, Formica, Pfleiderer, Arpa Industriale, Homapal. Lisaks laminaatidele on meie valikus ka vastupidav, erilise disaini ja värvivalikuga keskkonnasõbralik kunstkivi Corian Solid Surface.

Jagame oma professionaalseid teadmisi materjalide valikul ja selgitame, kuidas hoida ja hooldada mööblit nii, et see näeks värske välja ka aastate pärast.

Võta meiega ühendust, et saaksime kokku leppida aja mõõtude võtmiseks, materjalide tutvustamiseks ning hinnapakkumise tegemiseks!

Ardraist saad tellida mööbli ka mugavalt osamaksetega, tutvu tingimustega SIIN

Saada meile päring

Esmastele küsimustele saate vastused kui täidate alloleva kontaktivormi. Vastame Teile ühe tööpäeva jooksul.

    Kontaktid

    HELISTA MEILE

    SAADA MEILE E-POST