Eritellimusel köögimööbel

Eritellimusel köögimööbel

Kvaliteetne eritellimusel köögimööbel – valmistame selle just Sinu soove ja vajadusi silmas pidades!

Kui soovid luua unikaalse ja funktsionaalse köögi, mis vastab täpselt sinu maitsele ja kodu eripäradele, siis oled just õiges kohas.

Köök on üks olulisemaid ruume igas kodus, see on koht kus veedetakse palju aega ja valmistatakse toitu, mida kogu perega nauditakse.

Köök on kodu süda!

Köögi planeerimisel tuleb arvestada mitmete teguritega, oluline on mõelda nii köögi töökorraldusele kui ka välja selgitada, milliseid seadmeid on vaja, et toidu valmistamine oleks võimalikult mugav ja efektiivne.

Erinevate lahenduste abil on võimalik see ruum muuta nii hubaseks ja soojaks kui ka kaasaegseks ja minimalistlikuks. Selleks, et luua unikaalne ja funktsionaalne köök on suurepärane võimalus tellida eritellimusel köögimööbel.

Eritellimusel köögimööbel valmistatakse vastavalt sinu vajadustele ja maitsele ning kodu ruumilistele tingimustele. Saad valida mitmete erinevate materjalide vahel ning lisada sinna täpselt nii palju erinevaid kappe, sahtleid ja riiuleid kui vaid mahub ja vajalikuks pead. Lisaks on ka suurepärane võimalus valida erinevate disainielementide ja viimistlusvõimaluste vahel.

Kogu planeerimise juures tuleb arvestada mitmete erinevate teguritega. Oluline on mõelda, milline on köögi töökorraldus ning millised on eelistused ja vajadused, et söögi valmistamine oleks võimalikult mugav ja efektiivne. Samuti on oluline ruumi sisekujundus, sest see mõjutab kogu kodu üldist meeleolu ja atmosfääri. Kindlasti ei tohiks ka unustada kvaliteetset valgustust, et tagada hubasem ja parem töökeskkond.

Mis oleks parem kui praktiline, stiilne ja vastupidav köögimööbel?

Eritellimusel köögimööbel valmistatakse kasutades kõrgkvaliteetseid materjale, mis tulevad maailma suurimatelt laminaaditootjatelt nagu Egger, Formica, Pfleiderer, Arpa Industriale, Homapal. Lisaks laminaatidele on meie valikus ka vastupidav, erilise disaini ja värvivalikuga keskkonnasõbralik kunstkivi Corian Solid Surface.

Jagame oma professionaalseid teadmisi materjalide valikul ja selgitame, kuidas hoida ja puhastada kööki nii, et see näeks värske välja ka aastate pärast.

Võta meiega ühendust, et saaksime kokku leppida aja mõõtude võtmiseks, materjalide tutvustamiseks ning hinnapakkumise tegemiseks!

Ardraist on võimalik eritellimusel köögimööbel tellida ka mugavalt osamaksetega, tutvu tingimustega SIIN

Eritellimusel köögimööbel - ardrai.ee
koogimoobli-trendid

Saada meile päring

Esmastele küsimustele saate vastused kui täidate alloleva kontaktivormi. Vastame ühe tööpäeva jooksul.

    Kontaktid

    HELISTA MEILE

    SAADA MEILE E-POST