Eritellimusel köögimööbel

Eritellimusel köögimööbel

Kvaliteetne eritellimusel köögimööbel – valmistame selle just Sinu soove ja vajadusi silmas pidades.
Jagame oma professionaalseid teadmisi materjalide valikul ja selgitame, kuidas hoida ja puhastada kööki nii, et see näeks värske välja ka aastate pärast.

Kui oled mõelnud uue köögimööbli tellimisele, siis oled just õiges kohas!

Kui teed tellimuse meie juurest, siis lubame Sulle kiiret ja kvaliteetset teenindust ning kliendisuhtlust. Leiame just Sinu soovidele sobivad lahendused ja peame kinni tähtaegadest. Võid kindel olla, et mööblil on pikk eluiga, sest kasutame enda töös vaid kvaliteetseid ning vastupidavaid materjale. Samuti aitame Sul leida just enda vajadustele sobiva tehnika, et kõik toimingud köögis sujuksid lihtsalt ja mugavalt.

Eritellimusel köögimööbel valmistatakse kasutades kõrgkvaliteetseid materjale, mis tulevad maailma suurimatelt laminaaditootjatelt nagu Egger, Formica, Pfleiderer, Arpa Industriale, Homapal. Lisaks laminaatidele on meie valikus ka vastupidav, erilise disaini ja värvivalikuga keskkonnasõbralik kunstkivi Corian Solid Surface.

Võta meiega ühendust, et saaksime kokku leppida aja mõõtude võtmiseks, materjalide tutvustamiseks ning hinnapakkumise tegemiseks.

Saada meile päring

Esmastele küsimustele saate vastused kui täidate alloleva kontaktivormi. Vastame ühe tööpäeva jooksul.

    Kontaktid

    HELISTA MEILE

    SAADA MEILE E-POST